Szukając idealnego produktu dla dziecka trzeba zastanowić się – jakie korzyści dziecko otrzyma razem z zabawką.

Głównym aspektem na pewno powinno być to, aby zapewnić mu rozrywkę, ale dobra zabawka to też narzędzie edukacji, które w świetny sposób będzie w stanie rozwinąć Twoją pociechę. Inteligentne zabawki pobudzają dzieci do myślenia i sprawiają, że ich procesy poznawcze pracują na wyższych obrotach.

Każdy, dobry rodzic dba o prawidłową i efektywną edukacje swojego dziecka, w końcu młode zmysły są niezwykle elastyczne na dostarczane im bodźce. Inteligentne zabawki nauczą dziecko łatwiej radzić sobie problemami w późniejszych latach życia. Rodzic stając przed wyborem zabawek może mieć problem, którą wybrać – która będzie najlepsza dla jego dziecka?

Istnieją różne typy inteligentnych zabawek. Wszelkiego rodzaju gry edukacyjne, quizy, zabawki interaktywne są świetnym pomysłem na prezent, jeżeli zbliżają się święta Bożego Narodzenia, dzień dziecka lub inna ważna, ekscytująca okazja.

Ciężko jednak spośród wielu artykułów wyciągnąć coś dobrego. Aby wybrać zabawkę odpowiednią dla swojego dziecka, trzeba wiedzieć o nich co nieco. Poniżej znajdziesz kilka ciekawszych produktów, przez co Twój wybór będzie odrobinę łatwiejszy.

Bazgrołki Dla Urwisów – książki edukacyjne cieszą się popularnością od bardzo dawna. ”Bazgrołki Dla Urwisów” jest jedną z nich i pozwala dziecku na interakcję. Odpowiednia kolorowanka świetnie rozwinie kreatywność Twojego dziecka. Trzymanie kredki w rączce stanowi pierwszy krok do nauki pisania. Zdolności manualne bardzo prędko się rozwijają i obserwować jak dziecko staje się coraz lepsze w tym, co robi. ”Bazgrołki dla Urwisów” zawierają 236 kreatywnych, artystycznych zabaw!

CYFERKI Sowa Poleca PISANIE ZMAZYWANIE – Jest to wyjątkowa gra edukacyjna dla najmłodszych. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku od dwóch lat. To genialny sposób na naukę cyfr. Zestaw wyposażono we flamaster, którego ślady można z łatwością zetrzeć, dzięki specjalnej końcówce. CYFERKI składają się z 28 plansz umiejscowionych na 14 ścieralnych tablicach. Przyjemne kolory i ładne obrazki przyciągną uwagę dziecka i sprawią, że pociecha nie będzie się nudzić podczas nauki. Ów komplet świetnie wpływa na koncentrację, spostrzegawczość oraz zręczność. Dzięki znajomości cyferek, malec jest o krok od udanej nauki liczenia oraz pisania. Spokojnie, zestaw zawiera instrukcję obsługi, dlatego rodzic z łatwością pomoże dziecku w zabawie.

Robot Knabo Warrior – ta niezwykła zabawka rozbudzi wyobraźnię Twojego dziecka, i wejdzie z nim w interakcję! Knabo słucha i wykonuje komendy w języku polskim. Ma zaprogramowane zabawne odpowiedzi, rejestruje dźwięki otoczenia. Świetną zabawę zapewni funkcja, która moduluje nagrane dźwięki. Na żądanie robot może sprawdzić aktualną temperaturę powietrza. Można nim sterować za pomocą prostego w obsłudze pilota. Zapewni Twojemu dziecku niesamowitą i ekscytującą zabawę! Można nim sterować z odległości nawet pięciu metrów. Każdy, mały chłopiec będzie wniebowzięty mając w swoim posiadaniu tego małego, cybernetycznego wojownika. Knabo Warrior dużo mówi i odpowiada na komendy dziecka.

Mata muzyczna Smily 2507 – To wyjątkowe urządzenie przypominające klawiaturę pianina rozwinie zmysł muzyczny Twojego dziecka. Stąpając po niej, zabawka wydaje różne dźwięki. Można wybrać różne rodzaje brzmień oraz nagrywać to, co stworzyła Twoja pociecha! Smily Play rozwija koordynację ruchową, refleks oraz utrzymanie równowagi. Ta mata muzyczna posiada wiele funkcji, które urozmaicą zabawę. Można na niej nie tylko grać, ale również uczyć się odgłosów różnych zwierząt, a także rozpoznawać brzmienia poszczególnych instrumentów, na przykład gitary bądź trąbki.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function blossom_shop_is_btif_activated() in /home/nprofi13/domains/tygodnikfotograficzny.pl/public_html/wp-content/themes/blossom-ecommerce/functions.php:1447 Stack trace: #0 /home/nprofi13/domains/tygodnikfotograficzny.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): blossom_shop_instagram('') #1 /home/nprofi13/domains/tygodnikfotograficzny.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters('', Array) #2 /home/nprofi13/domains/tygodnikfotograficzny.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #3 /home/nprofi13/domains/tygodnikfotograficzny.pl/public_html/wp-content/themes/blossom-shop/footer.php(25): do_action('blossom_shop_be...') #4 /home/nprofi13/domains/tygodnikfotograficzny.pl/public_html/wp-includes/template.php(790): require_once('/home/nprofi13/...') #5 /home/nprofi13/domains/tygodnikfotograficzny.pl/public_html/wp-includes/template.php(725): load_template('/home/nprofi13/...', true, Array) #6 /home/nprofi13/domains/ in /home/nprofi13/domains/tygodnikfotograficzny.pl/public_html/wp-content/themes/blossom-ecommerce/functions.php on line 1447